Podnikateľským zámerom spoločnosti EUROSTAV s.r.o. je súbor výroby novonavrhnutého typického nábytku ako aj nábytku vyrobeného na mieru podľa požiadaviek odberateľov pre zariadenie kancelárií, kuchýň, obývacích izieb, detských izieb, spálňového nábytku z čisto domácich komponentov a v dostupných cenách pre domáceho odberateľa. Nábytok zhotovujeme z dreva, dyhovanej drevotrieskovej dosky ako aj z drevotrieskovej obojstranne laminátovanej dosky rôznorodých farieb.
  Nakoľko naša spoločnosť vyrába výlučne kusový individuálny nábytok a nie sériovú výrobu, z tohoto dôvodu nie je možné naše výrobky bežne vidieť v obchodnej sieti.
  Nábytok a bytové doplnky vo farebnom prevedení sú opatrené netoxickými nátermi a povrchovými úpravami, pričom ich technické a ekologické parametre boli dostatočne odskúšané v praxi a sú dokladovateľné posudkami výrobcov.

 V sortimente ponuky výrobkov firmy je zabratá široká škála v oblasti zariadenia interiérov. Firma dodáva interiéry na kľúč s doplnením a obohatením o bytové a kancelárske doplnky a montážou špeciálnych osvetľovacích systémov.


O NÁS
(c) Flash 6.0 embedded
HTML verzia